Günümüzün ticaret dünyasının zorunlu ihtiyacı haline gelen kurumsal web sitesi, sektörel başarının anahtarı haline gelmiştir. Dünya genelinde ciddi bir başarı yakalamak için internet dünyası, olmazsa olmazların içerisine girmiştir.

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarımı, işlevselliği bakımından en ekonomik ve en etkili silah haline gelmiştir. Kurumsal web sitesi fiyatları ile oluşturulan tasarımlar, diğer tasarım seçeneklerine nazaran çok farklı özelliklere sahiptir. Hedef kitlenize ulaşmanın en pratik yolu olan internet dünyası, size sanal mağaza imkanı sunmaktadır. Profesyonel bir tasarımın ilk önemli adımı, markalaşacak domain seçimidir. Domain seçimi yani alan adı, firmamız tarafından ücretsiz belirlenmektedir. Net ve com ile biten alan adı, kısa zamanda markalaşmaktadır. 2, 4 ve limitsiz web alan paketleri içerisinden istediğiniz paketi kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Mail hosting alımı, mail adresi ve bu kategorideki SLL güvenlik paketleri, profesyonel kurumsal web sitesi tasarımları çalışmalarımızın özellikleri arasında yer almaktadır. Görkemli ve etkileyici arayüz seçenekleri, firmanızın özelliklerine göre tercih edilmektedir. Pratik ve kolay temalar, ziyaretçiler için kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Kurumsal web tasarımın belkide en önemli seçeneği arama motorudur. Binlerce çeşit ürüne sahip olan firmaların sitelerinde arama motoru, ziyaretçi memnuniyeti için son derece önemlidir. Ziyaretçiler arama motoruna girerek aradığı ürünü hemen bulmak ister.

Sıralamada Rakiplerinizi Geçin

Kaliteli bir tasarım, Google arama motorunda üst sıralarda olmalıdır. Üst sıralar, internet dünyasının en kalabalık caddesidir. Müşteri potansiyeliniz arama motorunda yükseldikçe artacaktır. Bunun için SEO çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Özgün içerikli makale ve grafik çalışmaları, sosyal medyadan siteye yönlendirme işlemleri, sitenizin kısa zamanda üst sıralara çıkmasını sağlayacaktır. Antivirüs, canlı destek, telefon desteği, ziyaretçi raporu, yönetim paneli, içerik yönetimi, dil desteği ve özel iletişim formu, bu kategorinin diğer eklentileridir.

Paket Özellikleri Kurumsal Paket 1 Kurumsal Paket 2 Kurumsal Paket 3
Alan Adı / Tescil Ücretsiz (.com,.net vb.) Ücretsiz (.com,.net vb.) Ücretsiz (.com,.net vb.)
Tasarım 1 Adet 1 Adet 1 Adet
Web Alanı 2 GB 10 GB Limitsiz
E-Posta Hesabı 3 Adet 1 GB 5 Adet 3 GB 10 Adet 5 GB
Arama Motorları
SEO Optimizasyonu
Antivirüs Koruması
Teknik Destek
Telefon Desteği
Ziyaretçi Raporu
Yönetim Paneli
İçerik Yönetimi
Dil Desteği
Site Canlı Destek
Özel İletişim Formu
Abonelik Periyodu 1 Yıllık 1 Yıllık 1 Yıllık
PAKET FIYATI 399 699 1099
Hızlı Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Hızlı Teklif Al

Açıklamalar

  • Web sitenizin hazırlanması ortalama 24 saat sürmektedir. Vereceğiniz bilgiler ve web sitenizin özelliklerine göre bu süre artmaktadır.
  • Satın aldığınız hizmetlerle ilgili olarak iletişim sayfamızdaki destek hattından veya müşteri panelinizdeki e-mail kısmından yardım alabilirsiniz.
  • Paket değişiklikleri üst pakete fiyat farkıyla gerçekleşmekte olup, alt pakete geçişlere izin verilmemektedir.
  • Bu sayfadaki açıklamalar haricinde satış sözleşmesindeki kurallar geçerlidir.
  • Limitsiz paketlerde sadece web dosyalarının barındırılmasına izin verilmektedir. Arşiv yedekleme ve video vb. içerik barındırmaları hariç tutulmaktadır.