Google Haritalara işletmenizi hemen kaydedin!

Potansiyel müşterilerinize Google Haritalar ile ulaşın. Google Haritalar’da işletmenizi ve ürününüzü ilk sıralara çıkarın. Milyonlarca internet kullanıcısı google haritalardaki işletme yorumlarıyla alacağı hizmete veya ziyaret edeceği yere karar veriyor!

Hemen Şimdi Kaydedin!

Google haritalar ile işletmenizi google’a kayıt ederek, hizmet verdiğiniz bölgede yapılan aramalarda müşterilerinize ulaşmanız daha kolay. Web sitenizi oluşturduktan sonra müşterilerinizin size ulaşabilmesi, ürünlerinizi yerinde görmesi ya da sizden hizmet almak için dükkanınıza gelmesi önemli bir konudur. Ayrıca google harita yani diğer adıyla google my business sayesinde mobilde yapılan aramalarda müşterileriniz tek tıkla sizi arayabilir ya da adres tarifi alabilir. Şüphesiz bunun faydası çok büyüktür.

 

Paket 1 İşletme Kayıt 3 İşletme Kayıt
Özel Yönetim
Ücretsiz Site
SEO Desteği
Abonelik Periyodu 1 Yıl Destek 1 Yıl Destek
129 TL
Hemen Kaydet
349 TL
Hemen Kaydet

Sadece sosyal medya ve internet sitesi ile kısıtlı kalmamak için işletmelerin internet üzerinden tanıtımlarını yapabilmesi ve para kazanabilmesi için bu alanı etkili kullanması çok önemli. Ayrıca google politikaları gereği müşteri deneyimini doğrudan aktardığı için burada yapılan yorumlar ve analizler arama motorları için büyük önem taşımaktadır. Eğer bu platformda müşterileriniz memnuniyetini ve görüşlerini bildiriyorsa ve siz bunlara cevap vererek müşterilerinize önem veriyorsanız google gibi büyük arama motorlarıda sizleri ödüllendiriyor.

Google Haritalar Kayıt, Google My Business Kayıt, Google İşletme Kaydı, Google Haritalar İşletme Kaydı

Müşterilerinizin ya da potansiyel müşterilerinizin sektörünüzle ilgili arama yaptığında size ulaşabilmeleri için bilgileri eksiksiz girmeli ve gerekli optimizasyonları yapmanız gerekmektedir. Günümüzde mobil cihazların kullanımı çok yaygın olduğu için arama motorları bu cihazlardan yapılan aramaları öncelikli olarak göstermektedir.

Google Haritalar servisi ücretsiz bir servistir. Yapılan işlemler firmanızın kaydının oluşturulması, doğrulanması ve işletme profilinizin internet aramalarında üst sıralara çıkarılmasıdır. Ayrıca tarafınıza sunuculacak danışmanlık hizmetidir.