Doabil üzerinden web tasarım ve diğer ürünlerimizden hizmet almış tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu sözleşme hizmet verilen web sayfasında kullanıcıların erişebileceği bir bölümdedir.

Ana Madde: Alınan web tasarım, e-mail çözümleri gibi hizmetler yıllık yenilemeye tabidir. Verilen ücretler yıllık ücretlerdir.
1. Yıllık Yenileme
1. 1 Doabil üzerinden hizmet almış her kullanıcı hizmetlerin yıllık olarak yenileneceğini bilir, yıllık yenileme ücretleri dolar kuru üzerinden hizmet yılındaki alt yapı masrafları baz alınarak hesaplanmaktadır.
1.2 Yenileme ücretleri kullanıcı münasebeti çerçevesinde sabit kalabilir veya %0 – %20 oranında artış gösterebilir.
1.3 Yenileme yapmak istemeyen kullanıcılar hizmet süresi bitiminde hiçbir hakka sahip olamazlar. Varsa şirket veya şahıs adına alan adları kendilerine teslim edilir.
1.4 Alınan hizmet doğrultusndaki tasarım ve alt yapı dosyaları lisanslı olmasından dolayı paylaşıma kapalıdır.

2. Bilgi Gizliliği
2.1 Alınan hizmetlerde web sayfasına ait yönetim paneli bilgileri alan adı bilgileri paylaşılabilir. Web sitesine ait tasarım dosyaları ve yazılım dosyalarına ait kaynak kodlar paylaşılamamaktadır.
2.2 E-mail hesaplarına ait kullanıcı adı, şifre sadece hizmeti alan kullanıcıyla iletişim kurulan e-mail adresine gönderilebilir.
2.3 Web sitesine ait kullanıcıya sunulan bilgilerin herhangi bir virüs bulaşması durumu, kullanıcının 3.şahıslara iletme durumundan kaynaklanan zararlardan sorumlu olunmamaktadır.
2.4 Web sitesine ait verilerin korunması, saklanması ve periyodik olarak işlenmesi sırasında teknik sebepler veya diğer sebeplerden dolayı doğacak zarardan sorumlu olunmamaktadır.

3. Diğer Maddeler
3.1 Sağlanan hizmet üzerinden yapılacak yasadışı işler/telif haklarından sorumlu olunmamaktadır.
3.2 Sağlanan e-mail hesapları üzerinden Spam mail gönderimi sonucunda doğacak zararlardan ilgili kullanıcı sorumludur.
3.3 E-mail hesaplarının bilgilerinin virüs veya farklı sebepler doğrultunda 3.sahış kişilere geçip, doğacak zararlardan kullanıcı sorumludur.
3.3.2 Maddeye ek olarak kullanıcıya sunulan tüm bilgilerin sorumluluğu kullanıcı üzerindedir.
3.4 Hizmet sözleşmesini iptal etme hakkı Doabil’e aittir. Hizmet sözleşmesi iptali konusunda 14 iş günü öncesinden kullanıcıya bilgi verilerek, kullandığı gün sayısı hizmet ödemesinden düşülüp, kalan tutar geri iade edilecektir.
3.5 Hizmet alımı sonrasında veya hizmet yenileme işlemleri öncesinde Doabil bilgilendirme maili göndermektedir. Ödeme işlemlerinin gecikmesi, veya ödeme yapılamaması durumunda sağlanan hizmetlerin sürekliliği garanti edilemez.
3.6 Kampanya kapsamında veya normal şekilde satın alınmış ürünlerin beğenilmemesi, veya sorun oluşturması durumunda 14 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır.
3.6.2 İade kısmında, alan adı tescili, ve iptali mümkün olmayan lisans ücretleri geri iade edilemez.

Hizmet almış tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. Sözleşme Doabil ve Kullanıcı arasındadır. Bu sözleşmenin devamında oluşabilecek her türlü uyuşmazlıktan İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri sorumludur.